Kontakt Facebook

510 613 780

Zobacz przedszkole

Powrót WARSZTATY LATO 2024

plakat-warszaty-2024
🌞🌴WARSZTATY Z RADOCHĄ 2024🌞🌴
Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 11 lat na warsztaty wakacyjne z Radochą😎

2 turnusy do wyboru 👇
1️⃣08.07. - 12.07.2024 r.
2️⃣05.08. - 09.08.2024 r.

💰Koszt:
90zł -1 dzień
450 zł – tydzień (pon-pt)
Bez wyżywienia

⏰Godzina:
8:00-15:00

Tematyka warsztatów:
BAŚNIOWA PRZYGODA

Poniedziałek – Harry Potter 🧙‍♀️
Przygotujcie się na magiczną podróż do świata Harry'ego Pottera! Na początek Ceremonia Przydziału, gdzie Tiara Przydziału wskaże wasz dom w Hogwarcie. Czeka was lekcja eliksirów, podczas której stworzycie własne magiczne mikstury. Następnie weźmiecie udział w rozgrywkach Quidditcha, a po obiedzie stworzycie własną różdżkę i nauczycie się kilku zaklęć. Czarodziejskie stroje mile widziane!

Wtorek – Kraina Lodu ❄️
Zanurzcie się w świecie Arendelle! Na początek powitanie przez Elsę oraz warsztaty tworzenia magicznych śnieżynek. Następnie, z pomocą Olafa, zbudujecie własnego bałwana. Po obiedzie czekają na was gry lodowe i zabawy. Dzień zakończymy balem w pałacu Elsy, pełnym muzyki i tańców. Strój inspirowany "Krainą Lodu" mile widziany!

Środa – Toy Story 🤠
Przygotujcie się na przygodę w świecie zabawek! Na początek powitanie przez kowboja Chudego, który poprowadzi warsztaty tworzenia własnej zabawki. Następnie weźmiecie udział w grze terenowej w której będą do zdobycia gwiazdy szeryfa. Stroje inspirowane Toy Story mile widziane!

Czwartek – Minionki 🍌🌴
Przeżyjcie niesamowitą przygodę z Minionkami! Na początek powitanie przez Kevina, który zabierze was na warsztaty tworzenia własnych minionków. Odbędzie się także poszukiwanie bananów z Gru i weźmiecie udział w zabawnych konkurencjach inspirowanych przygodami Minionków. Stroje inspirowane Minionkami mile widziane!

Piątek – Star Wars ⭐️
Przygotujcie się na galaktyczną przygodę! Na początek powitanie przez księżniczkę Leię oraz warsztaty budowania własnych mieczy świetlnych. Przejdziecie szkolenie rycerzy Jedi, a następnie weźmiecie udział w bitwie na miecze świetlne. Stworzycie również własne roboty z Gwiezdnych Wojen. Stroje inspirowane Gwiezdnymi Wojnami mile widziane!

Zapisy ☎️510 613 780 w godzinach⏰15:00-20:00.
Ilość miejsc ograniczona.

  • Wyżywienie we własnym zakresie lub dodatkowo płatny catering (obiad).
  • Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów w razie zbyt małej liczby uczestników (minimum 10 dzieci na grupę) oraz zmianę pojedynczych elementów programu w celu dostosowania się do preferencji grup.
[^]